Regina Brett – wkrótce nowa książka bestsellerowej autorki

LubimyCzytać LubimyCzytać
16.10.2018

Już 17 października do księgarń trafi nowa książka Reginy Brett – „Mów własnym głosem. 50 lekcji jak głosić swoją prawdę”. Polscy czytelnicy mieli okazję poznać już autorkę z innych jej książek: „Bóg nigdy nie mruga”, „Jesteś cudem”, „Bóg zawsze znajdzie ci pracę”. A jeśli jeszcze z jakiegoś powodu nie poznaliście jej twórczości, to mamy dla Was fragment jej nowej powieści.

Już 17 października na księgarskie półki trafi najnowsza książka Reginy Brett – niekwestionowanej orędowniczki radości życia i mistrzyni dodawania otuchy w najtrudniejszych chwilach. Jak powtarza sama autorka: „To właśnie niełatwe sytuacje sprawiły, że dziś jestem tą Reginą, którą znacie”. A polscy czytelnicy dobrze znają Reginę Brett – z kart jej książek (dotychczas ukazały się: Bóg nigdy nie mruga, Jesteś cudem, Bóg zawsze znajdzie ci pracę oraz Kochaj), a także ze spotkań, na które od lat przylatuje do Polski, tworząc wraz z rzeszami przybyłych gości niezwykłą, pełną wzruszeń atmosferę.

Mów własnym głosem jest książką, o której napisaniu Regina Brett marzyła od dawna. To kolejny pięknie wydany zbiór niezwykłych felietonów, którego już nie będziecie chcieli wypuścić z dłoni. Regina Brett podpowiada w nim, jak odkryć swoją prawdę, wytrwale za nią podążać i nie wahać się nią dzielić.

Między fiołkowymi okładkami „Mów własnym głosem” znajduje się pięćdziesiąt porywających lekcji o tym, jaką siłę mają słowa – a nie milczenie; i o tym, że nawet jeśli trudno nam czasem zmierzyć się z prawdą, to tylko w ten sposób staniemy się wolni. Jak ćwiczyć się w odwadze? Jak stawiać czoło codzienności wbrew naszym obawom i lękom? I wreszcie, jak przekazywać swoją historię, by była inspiracją i nadzieją? O tym wszystkim przeczytacie w najnowszym zbiorze felietonów Reginy Brett. „Mów własnym głosem. 50 lekcji jak głosić swoją prawdę” wielokrotnie nagradzanej dziennikarki i pisarki w księgarniach już 17 października.

Reklama

komentarze [2]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
MateuszFrąckowiak 16.10.2018 15:17
Czytelnik

Serio nie szkoda ludziom czasu na czytanie takich poradników, czy jak to w sumie nazwać ? Od zawsze fascynowało mnie uwielbienie do tego typu książek.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 16.10.2018 09:37
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
zgłoś błąd