Słownik terminów komputerowych

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-194-4
komutery, słownik
gall21

Słownik terminów komputerowych powstał na podstawie szóstego wydania Webster's New World Dictionary of Computer Terms. Zawiera: * Ponad 4000 haseł * Aktualne terminy dotyczące świata komputerów PC, Mac® i Windows NT, Unix®, multimediów, telekomunikacji i rzeczywistości wirtualnej * Obszerny opis Internetu i WWW * Precyzyjne i wolne od żargonu definicje * Słowniczek...

Zawiera:

* Ponad 4000 haseł
* Obszerny opis Internetu i WWW
* Precyzyjne i wolne od żargonu definicje
* Słowniczek angielsko-polski, ułatwiający odnajdywanie polskich terminów

źródło opisu: http://www.proszynski.pl

źródło okładki: http://www.proszynski.pl