Bracia rywale

Tłumaczenie: Anna Boryna
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Sprzed Lat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Beloved rivals
837264019X
Dorota_1988

W wymiku okrutnej decyzji lorda Rotha dwaj jego synowie, Zachary i Alex, muszą się rozstać. Nic więc dziwnego, że gdy po wieloletniej rozłące wreszcie się spotykają, stają się nierozłączni. Narzeczona Zacha, pełna uroku Elizabeth, cieszy się szczęściem braci, zarazem jednak czuje się odtrącona. Co gorsza, osoba winna tego stanu rzeczy... przyszły szwagier, zamiast budzić jej niechęć, przyprawia ją o drżenie serca, wywołuje w myślach zamęt. Zwłaszcza gdy tak spogląda na nią z jawnym zachwytem i pożądaniem w oczach. Czyżby i ona nie była mu obojętna? Czy jego również trawi ogień namiętności? Jak ocalić miłość i nie rozbić rodziny?

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2001

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl