Gdy duchy przychodzą...Kontakty ze światem pozagrobowym

Tłumaczenie: Krysztof Stopa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Sercanów DEHON
Fili sottili quasi invisibili: Notizie e comnicazioni dall'Aldila
83-89433-91-5
religia, duchy
religia
buka

Niniejsza książka zawiera historie zaczerpnięte z życia,niekiedy z biografii, dzienników, kronik. Wszystkie one dotyczą kontaktów ze światem pozagrobowym. Spotykamy tu miedzy innymi sytuacja,w których osoby zmarłe dają o sobie znać swoim bliskim, opisane są znaki, jakie dają duchy celowo wywoływane, ukazane są zdarzenia z życia świętych,których niepokoiły złe duchy. Celem tej publikacji nie jest wzbudzenie sensacji,ale zwrócenie uwagi na istnienie tej innej rzeczywistości,tego "drugiego" świata, który nie narzuca się w sposób oczywisty,ale wymaga wiary. Pochodzące stamtąd różne sygnały, znaki mogą,jeśli nie przekonać, to chociaż zaniepokoić, zmusić do zastanowienia się zwłaszcza te osoby, które wątpią zbyt łatwo.

źródło opisu: okładka

Annshka | 2015-11-12