rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
fantasy z humorem
Ja po raz drugi słuchałam na storytel (małe dzieci nie dają mi czytać) serie Tropociel i Tropiciel opowiada Małgorzaty Lisińskiej. Płaczę rzewnie, bo tak rozśmiesza mnie tylko seria z Wędrowyczem. Co ja teraz biedna słuchać będę? Krasnolud klnie na czym świat stoi, chędożenie jest, ale taki humor, jaki zawarła tam autorka... cacuszka.  Tropiciel
4 dni temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (czerwiec 2019)
Wymienię/sprzedam (rozważę każdą ofertę):  Posoka smoka  Szamanka od umarlaków  Koniec eksperymentu „Arka”  Kamień na szczycie  Wakacje z piekła  Królowa cierni  Walka Światła i Mroku o Percy Parker
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2013)
Marcowy stosik z podsumowaniem. :) http://szeptksiazek.blogspot.com/2013/04/podsumowanie-marca-2013.html
11 lata temu
sprzedam/wymienię książki archiwalny 4
Jestem nową osobą i dopiero aktualizuje swój profil, ale z chęcią wymienię lub sprzedam bardzo atrakcyjnie następujące książki:  Sekta zabójców Sekta zabójców  Bohaterowie umierają Bohaterowie umierają  Ostrze Tyshalle'a ks. 1
12 lata temu