Najsłynniejsze cuda natury

Wydawnictwo: VEMAG
978-3-625-13020-8
albumy
DafNe

Wielki Kanion, Amazonka, Wodospady Wiktorii - to tylko niektóre spośród najsłynniejszych skarbów natury przedstawionych w tej książce. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, unikatowe parki narodowe albo obszary wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oszałamiają wielkością i zachwycają niepowtarzalnym pięknem. Piękne kolorowe zdjęcia wykonane przez znakomitych...

Piękne kolorowe zdjęcia wykonane przez znakomitych fotografików-podróżników oraz pasjonujące opisy najsłynniejszych miejsc na Ziemi pozwolą odbyć czytelnikowi fantastyczną podróż przez wszystkie kontynenty: od Europy przez Azję i Afrykę, obie Ameryki, Australię i Oceanię, aż po Antarktykę. Cenne uzupełnienie książki stanowią mapy kontynentów i obszerny skorowidz.

Bardzo atrakcyjny album nie tylko dla miłośników przyrody, globtroterów i poszukiwaczy przygód.

źródło opisu: Grupa Wydawnicza VEMAG,

źródło okładki: zdjęcie autorskie użytkownika DafNe

DafNe | 2011-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2011

Bardzo fajny album, zawierający przepiękne zdjęcia różnych zakątków świata. Podzielony jest on na kontynenty i kraje, idealnie tym prezentując naturalne bogactwo naszej planety.

myrcha | 2012-01-06
Nifelinord | 2011-07-09