Rozwiązywanie problemów w organizacji

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
978-83-208-1716-4
biznes, finanse

Praca w grupach (zespołach) coraz częściej staje się nieodłącznym elementem kultury organizacyjnej firmy. Uważa się, że taka forma realizacji zadań i rozwiązywania problemów będzie w przyszłości decydować o przewadze konkurencyjnej. Praktyczną formą pracy grupowej jest moderacja, posiadająca własne procedury, metody i techniki. Odróżnia ją od klasycznej pracy grupowej osoba moderatora, który prowadzi, inspiruje i nadzoruje pracę. W książce pokazano możliwości, jakie niesie praca grupowa, określono jej istotę, warunki oraz stosowane metody. Książka jest przeznaczona dla wykładowców i studentów zarządzania i inżynierii produkcji, menedżerów przedsiębiorstw, dyrektorów szkół, koordynatorów grup problemowych i projektowych, trenerów prowadzących szkolenia.

eureka | 2014-04-14