Pracownicy. Praktyczny poradnik dla pracodawcy

Wydawnictwo: BL Info
biznes, finanse

PRACOWNICY to książka dla pracodawców lub tych, którzy zamierzają nimi zostać. Znajdziesz tu kompletne informacje w zakresie prawa pracy, podatków i ubezpieczeń. Doweisz się, na jakiej zasadzie najlepiej zatrudnić pracownika, jak na bieżąco rozliczać wszelkie sprawy związane z jego wynagrodzeniem i należnymi mu świadczeniami, jak wypełniać deklaracje podatkowe i ubepzieczeniowe, jak rozliczać podróże służbowe itp. Książka jest aktualizowana na stronie internetowej. Oznacza to, że kiedy następują zmiany w przepisach Kodeksu Pracy lub prawa podatkowego, my informujemy o tym na tej stronie. Poza tym zamieszczamy tu informacje uzupełniające, które naszym zdaniem mogą przydać się w codziennej działalności związanej z rozliczaniem pracowników. Dostęp do aktualizacji jest bezpłatny. Wybrane zagadnienia Wynagrodzenia Opodatkowane i nieopodatkowane przywileje Składki ubezpieczeniowe Naliczanie podatku dochodowego Umowy zbiorowe Umowa o pracę Umowa zlecenie Wynagrodzenie w czasie choroby Urlop Urlop wychowawczy i macierzyński Emerytury Deklaracje podatkowe Dodatki i zasiłki rodowisko pracy Wypowiedzenie Ochrona pracy Zatrudnienie czasowe Aktualizacje i uzupełnienia Autorzy Bj rn Lund n jest założycielem szwedzkiego wydawnictwa Bj rn Lund n Information AB oraz właścicielem BL Info Polska Sp. z o.o. Napisał wiele książek na temat zarządzania i przedsiębiorczości. Jest często zapraszany z odczytami na kursy i konferencje poświęcone rozwojowi przedsiębiorczości. Marcin Aszyk jest pracownikiem BL Info Polska i zajmuje się pisaniem książek z zakresu ekonomii i spraw kadrowych. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim.

besia88 | 2016-01-16