Konsumpcja. Eseje statystyczne

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Konsumpcja stanowi przedmiot zainteresowania firm, polityków (w tym społecznych) w związku z istotną rolą, jaką pełni w procesie reprodukcji. Jest najważniejszym czynnikiem rozwoju gospodarki, elementem badań rynkowych. Szerokie grono czytelników potrzebuje wyników badań empirycznych, dotyczących zmian zachowań konsumenckich. Książka ma charakter studialno-monograficzny, zawiera przykłady aplikacji metod statystycznych w najnowszym ujęciu.

Magdalena Wróbel | 2012-01-01
Na półkach: Przeczytane, 2011