Spotkanie Kacperka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z supełkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
Spotkanie, Kacperek
dona

Spotkanie Kacperka opowiada o dziecięcej wyobraźni. Chłopiec ma niezwykłych przyjaciół: Marcepanową Królewnę i Piernikowego Pazia. Czy mama Kacperka uwierzy w tajemniczych przyjaciół syna? Nasze dzieci często zadają niełatwe pytania, miewają rozterki i borykają się z kłopotami. Seria książeczek Z supełkiem pomaga najmłodszym odnaleźć się w trudnych sytuacjach, a dorosłym podpowiada, jak zrozumieć dzieci. Barwne, pełne ciepła książeczki, które poruszają ważne problemy, stanowią cenną pozycję w domowej biblioteczce.

SP1 | 2016-06-09
Przeczytana: 04 maja 2016