Dyskusje o książce Przegrane życie Ewy Braun

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wymienię/sprzedam [lipiec 2017]
Sprzedam, stan idealny, po 25 zł - przesyłka wliczona w cenę:  Gus  Lato koloru wiśni  Bez słów
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Luty 2017 )
@BagatElka - a tam chyba na stronie napisane wprost (na Emulusie na pewno), że wysyłają zdjęcia na życzenie... nieładnie :-/ wg mnie powinni zamieszczać od razu przy pozycji zdjęcia poważnych uszkodzeń i byłoby wszystko jasne.
7 lata temu
Podsumowanie czytelnicze 2014 roku
Przeczytałam 54 książki. Nie wiem ile było w zeszłym roku, ale na pewno dużo mniej. Nie będę pisała o złych książkach, bo po co? Lepiej o nich szybko zapomnieć. Za to te, które podobały mi się najbardziej to:  Niezłomny Piękna książka i ryczałam na niej jak bóbr. W przyszłym tygodniu wybieram się do kina, mam nadzieję, że film chociaż w małym...
9 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2014)
Poszukuję  Wieczna Księżniczka  Niezbędnik obserwatorów gwiazd  Szaman  Rok 1984po angielsku
9 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2013)
PILNIE SZUKAM TRYLOGII MILLENIUM! (NAJLEPIEJ NA WYMIANĘ, nie musza być wszystkie tomy)
20279
11 lata temu
Poszukuję książek - archiwalny 1
frezja: poszukuje całej tej seri w formie pdf txt lub doc z góry wielkie dzieki Mam nadzieję, że chodzi o legalne e-booki Choć obrót nimi jest raczej utrudniony.
12 lata temu