83-7300-586-2
Wigilijna, podróż
dona

Piękna historia dwójki przyjaciół Wiktora i Oli. Spotykają się tuż przed Bożym Narodzeniem i od razu zawiązuje się między nimi bardzo silna więź. Tak silna, że kiedy Oli grozi niebezpieczeństwo Wiktor bez wahania udaje się jej na pomoc. Okazuje się, że pomocy potrzebuje nie tylko Ola, a Wiktor jest chłopcem na którego pomoc wszyscy długo czekali… Czy chłopiec sprosta zadaniom i uratuje Olę? Czy wygra pojedynek z Ciemnym Panem?

książek: 1997
Kata | 2012-07-30