Wędrówki po Internecie

Surfing on the Internet. A Net-Head's Adventures On-line
83-7150-536-1
internet
KoZa

Internet - przeogromna sieć systemów komunikacyjnych połączonych oprogramowaniem i liniami telefonicznymi dociera dziś do dziesiątków milionów ludzi na całym świecie i co miesiąc przyciąga setki tysięcy nowych użytkowników. Internet to najczystsza postać nowoczesnej anarchii, to ostatnie schronienie cyberdemokracji, to jedyne na świecie medium bez cenzury. "Wędrówki po Internecie" są przewodnikiem po superautostradzie informacyjnej naszych czasów, prowadzą czytelnika w cyberprzestrzeń, w podróż, w którą nigdy bez Internetu nie wyruszyłby.

czesiek512 | 2012-02-28
Przeczytana: 02 kwietnia 2007