Detektyw Zack i tajemnice ukryte w piasku

Tłumaczenie: Tomasz Paczuski
Wydawnictwo: Gejzer
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Detective Zack and the secrets in the sand
83-87895-49-0
dona

Detektyw Zack powraca i tym razem podąża tropem Abrahama i Mojżesza w krainie faraonów i sfinksów. Zack i jego tata usiłują rozwiązać nowe zagadki, jednocześnie pomagając doktorowi Doone`owi nakręcić film o archeologii. Mieszkają w namiotach z włochatej koziej skóry i dosiadają prawdziwych wielbłądów. Jest to podróż ich życia! Ale zaczyna być jeszcze bardziej interesująca, gdy Zack poznaje Ahmeda, syna ich bliskowschodniego przewodnika. Chłopcy bardzo szybko zaprzyjaźniają się, obozując nad brzegami Morza Martwego, uciekając przed śmiertelnie niebezpiecznym wężem i jeżdżąc wielbłądami jak taksówką. Przemierzają te same pustynne trasy, którymi podróżowali przed laty starotestamentowi bohaterowie. Chociaż rośnie liczba dowodów potwierdzających prawdziwość biblijnych opowieści, to pojawiają się wciąż nowe pytania. Kto postawił Sfinksa?

Rifka | 2013-05-13
Na półkach