Dyskusje o książce Las ożywionego mitu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Jak czytać „Wiedźmina”? Kolejność czytania sagi Sapkowskiego
Jest chyba jeszcze jedna ewentualność kiedy przeczyta się piątkę sagi, to potem chyba nie ma większego znaczenia co się przeczyta najpierw czy to co jest jakby nastepstwem sagi czy to co ją poprzedza.
6 tyg. temu
Moda na „staroświecką” SF
Wiele książek Dedalusa nigdy nie pojawia się na stronie, podejrzewam że nie chce im się tego wprowadzać, bo to zwykle końcówki nakładu, egzemplarzy jest mało, czasem kilka. Różne rzeczy mają nawet w poszczególnych księgarniach, dlatego napisałem, że na Chmielnej mieli to i to, bo np. na Koszykowej leżało co innego, a w Krakowie na Grodzkiej były jeszcze inne rzeczy. I nie...
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Sierpień 2020)
Ostatnio dostałam książkę  Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata. Już zabrałam się za czytanie i jak na razie zapowiada się interesująca podróż.
3 lata temu
Czytamy w weekend
@RudaDolnośląska, Dziękuję za podpowiedzi. Drążę temat czytników tak długo, że chyba trzeba będzie wreszcie coś kupić :)
4 lata temu
Szukam czegoś dla siebie z fantastyki
Chętnie skorzystam i ja z propozycji, zwłaszcza że w tej dziedzinie jestem laikiem i nie bardzo wiem, po co mam sięgnąć w tym gatunku.
6 lata temu
52 książki w 2016
51/52 M. Czubaszek, A. Andrus „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” 52/52 H. Mankell "Mężczyzna, który się uśmiechał" 53/52 J. Deaver "Tańczący trumniarz" 54/52 A. Pilipiuk "Kroniki Jakuba Wędrowycza" 55/52 J. Deaver "Puste krzesło"
7 lata temu
Pokazuje 6 z 9