Dyskusje o książce Kot alchemika

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Advanced Written English Advanced Written English Poproszę o okładkę z filiżanką z herbatą.
7 godz. temu
fantasy z humorem
Ja po raz drugi słuchałam na storytel (małe dzieci nie dają mi czytać) serie Tropociel i Tropiciel opowiada Małgorzaty Lisińskiej. Płaczę rzewnie, bo tak rozśmiesza mnie tylko seria z Wędrowyczem. Co ja teraz biedna słuchać będę? Krasnolud klnie na czym świat stoi, chędożenie jest, ale taki humor, jaki zawarła tam autorka... cacuszka.  Tropiciel
2 tyg. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
Pokaż mi książkę, która...
 Czarna owca Czarna owca Pokaż mi książkę, którą lubisz, ale resztę dzieł jej autora już nie bardzo.
1 rok temu
Zabawa: Pytania literackie
Kurczaki nie wiem... z Jeżycjady czytałam tylko "McDusię". Minęło więcej niż 48 godzin więc zadaję kolejne pytanie: Jak miał na imię młodszy brat głównej bohaterki? Rywalki, Kiera Cass
3 lata temu
Najbardziej znienawidzony bohater książkowy
Mnie w "Igrzykach śmierci" denerwował Gale. Z kolei w "Katedrze..." (też kocham) - za Phoebusem również nie przepadałam, ale jeszcze bardziej nie cierpiałam samej Esmeraldy, zaś uwielbiałam Klaudiusza Frollo (co za postać). @fuzja - JA TEŻ! Świetna postać!
5 lata temu
Pokazuje 6 z 19