rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Znów mnie pokochaj

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
dokończ tytuł
 Śnieg przykryje śnieg Śnieg przykryje śnieg Czasy...
6 godz. temu
Upchnąć jedną Panią na wielu okładkach, czyli o powielaniu
W sumie jak ładna okładka to mieć dwie (albo i więcej) takie same z różna treścią.
27 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2016)
Nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję, że szybko uwiną się z realizacją zamówienia i lada moment będę mieć "Słowika" w swoich rękach. Ebook z tego co widzę jest już dostępny: http://www.publio.pl/slowik-kristin-hannah,p148419.html
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (LUTY 2015)
Z Wymiany :)  Love, Rosie Love, Rosie Z biblioteki :)  Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg  Cień i kość Cień i kość
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
sprzedam/wymienię książki (archiwalny 2)
Veronika: Sprzedam/Ewentualnie wymienię:  Qumran Qumran (stan bdb)  Bramy Templariuszy Bramy Templariuszy (stan bdb)  Zaginiona armia Kambyzesa Zaginiona armia Kambyzesa
12 lata temu