Nie drocz się ze mną, Nagatoro! #13

Okładka książki Nie drocz się ze mną, Nagatoro! #13 Nanashi
Okładka książki Nie drocz się ze mną, Nagatoro! #13
Nanashi Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Nie drocz się ze mną, Nagatoro! (tom 13) komiksy
komiksy
Nie drocz się ze mną, Nagatoro! (tom 13)
Ijiranaide, Nagatoro-san
Studio JG
2024-05-28
2024-05-28
Dagny Zawierucha
manga shounen komedia ecchi szkolne życie

Nagatoro powróciła z 13 tomem i ten tom zaczyna się , gdy bohater myśli o tym , że jeszcze dużo nie wie o dziewczynie , a potem siedzą razem i bohater pyta o Judo i Nagatoro mówi , że jest ciężko , ale jest szczęśliwa i później bohater idzie zobaczyć jak Jej idzie i słyszy jak trzy dziewczyny z drużyny Ją obgadują , a potem przywódczyni podczas sparingu uszkadza nadgarstek Nagatoro i chłopak wchodzi nagle do Sali ku zaskoczeniu wszystkich i staję w obronie Nagatoro i ta jest zachwycona i niespodziewanie przywódczyni przeprasza i później bohaterowie wracają razem do domu i Nagatoro mówi , że bohater zachował się jak Jej chłopak i prze chwilę tak o Nim myślała i wtedy pojawiają się tamte dziewczyny i przepraszają Nagatoro. A później bohater zgadza się potrenować z Nagatoro(Biegi) i po wszystkim idą pod prysznice i okazuję się , że są za jedną ścianą i bohater mówi Nagatoro , że jest pozytywnie nastawiona do wszystkiego , a ta się uśmiecha i mówi , że jak Ją chwali to ma lepszy humor i wtedy w miejsce , gdzie jest bohater wchodzą tamte trzy i do Nagatoro dociera , że niechcący skierowała bohatera do żeńskich pryszniców i wtedy przywódczyni wyczuwa chłopaka i otwiera jedną z kabin i dostrzega bohatera , ale kłamie koleżankom , że nikogo tu nie ma i by nie wzbudzić podejrzeń wchodzi pod prysznic z bohaterem i ten od razu się odsuwa do ściany by się nie dotknęli i dziewczyna mówi mu , że ma jaja , że tak stanął w obronie Nagatoro i ten wyjaśnia , że nie mógł się powstrzymać i Nagatoro to słyszy i uśmiecha się , ale nagle słyszy też , że Jej rywalka dotyka bohatera i wkurzona przechodzi przez prysznice. Jednak z powodu nadgarstka traci równowagę i bohater w ostatniej chwili Ją łapię , a dziewczyna zostawia ich sama i mówi , że są kwita. Później okazuję się , że szykuję się wycieczka i bohater został przewodnikiem swojej grupy i Nagatoro narzeka , że nie mogą jechać razem i ku Jej zaskoczeniu bohater wyjaśnia , że obie klasy jadą równocześnie i dziewczyna jest zachwycona i od razu wpisuję się na listę by być w grupie z bohaterem(Jej koleżanki i Jego koledzy też) i bohater rozdaję im przewodniki , ale te są napisane bardzo skomplikowanie i bohater wymyślił taką trasę by zwiedzali jakieś zabytki i wtedy Nagatoro mówi , że chcę zobaczyć pingwiny , a Jej koleżanki też rzucają swoje pomysły i wtedy koledzy bohatera sugerują , że łatwiej by było jakby podzielili się na grupy(Dziewczyny same i chłopacy sami) i bohater się zgadza i mówi Nagatoro , że Ona pewnie też tak woli. Jednak Nagatoro się wścieka i nazywa go kretynem. I , gdy bohater siedzi z kuzynką przewodniczącej i rozmawiają o tym zjawia się czwarta koleżanka Nagatoro i uświadamia bohaterowi , że Nagatoro wcale nie chciała aż tak bardzo oglądać pingwinów tylko po prostu chciała spędzić z Nim czas na wycieczce i bohater słysząc to prosi kuzynkę przewodniczącej o pomoc i następnie przechodzimy do Nagatoro , która siedzi w domu i rozmawia z koleżkami przez wideo rozmowę i te zwracają Jej uwagę , że to może być ostatnia ich wspólna wycieczka z bohaterem i Nagatoro mówi , że wie , ale nie ma pomysłu jak to wykorzystać i nagle piszę do Niej bohater i pyta czy może na chwilę wyjść i Nagatoro od razu się zrywa i z prędkością światła biegnie na zewnątrz i jest tam bohater , który daję Jej poprawiony przewodnik(pomogła mu tamta kuzynka) i Nagatoro od razu wszystko ogarnia i na koniec bohater proponuję by razem obejrzeli pingwiny i Nagatoro jest zachwycona i od razu się zgadza i uśmiechnięty bohater mówi , że w taki razie zaniesie przewodniki reszcie i Nagatoro od razu mówi , że idzie z Nim i biegną trzymając się za ręce. Tęskniłem za Nagatoro i 13 tom błyskawicznie się czytało i już chcę więcej. Podoba mi się też to , że Nagatoro już tak bardzo nie dokucza bohaterowi. Nawet na początku jak mu dokuczała to zaraz przeprosiła. Teraz widać już tylko miłość:) No i kolejny tom zapowiada się kapitalnie. Będzie wspólna wycieczka , a bohater i Nagatoro pójdą sam na sam obejrzeć pingwiny. Podobała mi się również scena pod prysznicami i to jak bohater stanął w obronie Nagatoro. Widać , że się wyrobił przy dziewczynie i broni tego na czym mu zależy. Nie mogę się doczekać ich pocałunku. Obyśmy tylko nie dostali go na koniec mangi

Dodaj cytat z książki Nie drocz się ze mną, Nagatoro! #13