Meine Real Life Story. Und die Sache mit Gott

Okładka książki Meine Real Life Story. Und die Sache mit Gott Philipp Mickenbecker
Okładka książki Meine Real Life Story. Und die Sache mit Gott
Philipp Mickenbecker Wydawnictwo: Adeo Verlag Cykl: Philipp Mickenbecker (tom 1) biografia, autobiografia, pamiętnik
Philipp Mickenbecker (tom 1)
Adeo Verlag
2023-11-28
2023-11-28
niemiecki
pomysły wynalazki rak chłoniak choroba zabawa biografia pamiętnik poradnik YouTuber

Na półkach: , , , , , , , ,

Przepiękna książka o niesamowitych ludziach a przede wszystkim o samym autorze. Ich pomysły zwalały z nóg. Byli tak niesamowicie kreatywni. Obejrzałam również film na którym spłakałam się jak bóbr. Życzyłabym każdemu tak pięknego życia jakie miał Philipp i takich ludzi jakimi on się otaczał. Chciał i pokazywał młodym ludziom co można zrobić ze swoim wolnym czasem by odkleić się od telefonów i wszechobecnej cybernetyki. Umierał do ostatniej sekundy otoczony rodziną i mnóstwem przyjaciół. Mam nadzieję, że któreś z polskich wydawnictw skusi się na wydanie tej książki u nas. Film można obejrzeć na Netflix. Polecam!!!

• Obyczajowe
  • Reportaż / Dokument
  • Choroba
  • Biografia/Pamiętnik
  • Na faktach
  • Nigdy nie zapomnę, coś pięknego
  • Rewelacja
  • Muzyka