Elf Cynamon

brak wydawnictwa
2023-11-17
2023-11-17
59 min.
bajka elf święta dla dzieci

Cudowna książka z cudownym przesłaniem. Przeczytana w jedną chwilę, później znowu i znowu. Zauroczyła dwoje niespełna 40latków oraz wymagającą 15latkę. Ciepła, wzruszająca, piękna. Wcześniej na pierwszym miejscu uplasowała się wygodnie w naszym domu Wigilia Małgorzaty. Nie chciała ustąpić miejsca żadnej innej. Elf Cynamon pstryknął ją na drugie miejsce, tym samym zajmując te najwyższe. Wszystkim polecam, starym i młodym :)

Mnie oczarowała, mojego trzylatka znudziła i nie dotrwał nawet do połowy. Książka zdecydowanie dla starszych dzieci (takich trzydziestoletnich też).

Przepiękna. Czytałam we łzach. Zabawna, pomysłowa, spójna i na pozór lekka, ale skrywa ogromne przesłanie. Nie mogę się doczekać aż moja córeczka będzie rozumiała jej treść. Zrobimy z niej coroczną tradycję i z radością i ekscytacją będę obserwować, jak córka wyciąga z niej coraz więcej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

.Książka jest wartościowa, lekko napisana, z nienachalnym przesłaniem. Za wielką wartość dodaną uważam zestaw zadań dla dziecka - to super pomysł na zacieśnienie rodzinnych więzi przed świętami.
Książka jest moim zdaniem dla przynajmniej 4+. Mój trzylatek jest póki co zafascynowany śrubkami, pociągami i autami, no i tekstu jest dla niego za dużo, nawet czytając rozdziałami.
Ale w przyszłym roku myślę, że elf do nas zawita i będziemy mieć z nim dużo frajdy :)

Wciągająca historia elfa Cynamona -idealna dla trochę starszych dzieci. Książka będzie nam towarzyszyć przez cały grudzień i na pewno posłuży na kilka najbliższych lat. Dodatkowo - jest fajnym początkiem zabawy z elfem przez 24 dni grudnia - w książce są już zadania i cały opis jak zacząć.

Piękny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie.

Piękny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie.

Wspaniała książka. Ciepła, wzruszająca i zabawna. Trochę też wyciskarka łez dla starszych czytelników 🙃

Mam ogromną sympatię dla autora, bardzo lubię obserwować jego ciepłą, pełną miłości i uwagii relacje z córką. Niestety książką jest w mojej opinii bardzo słaba....myślę, że nie został wykorzystany potencjał elfa przychodzącego do dziecięcych pokoików. Spora część ksiazki przywołującą daty i procentową trafnofność prezentów......nie wiem, które dziecko rozumie procenty i roczniki....Historia z Wandą jakąś taka nijaka....Niestety jestem bardzo rozczarowana. Najbardziej podobała mi się recenzja zająca wielkanocnego i dlatego kupiłam książkę.

Długo wyczekiwałam tej pozycji książkowej. Już same piękne opakowanie, dodatki (listy, kartki, piękne ilustracje),oprawa książki przywołuje najpiękniejsze świąteczne wspomnienia z dzieciństwa. Książka napisana z humorem, przenosi nas do krainy elfów. Czytając utożsamiasz się z głównym bohaterem. Polecam każdemu dziecku, a także dorosłemu. Już niedługo z moimi wychowankami będziemy ją czytać podczas mikołajek. Już nie mogę doczekać się kolejnej, o ile taka się pojawi ❤️

Świetna, ciepła, zabawna i wzruszająca książka.
Pięknie wydana! To self-publishing, więc widać dbałość o szczegóły i włożone serce. Trzymając tę książkę w rękach, czuć że to nie jest masówka, tylko coś wyjątkowego.

Idealna jako świąteczny prezent dla siebie lub najbliższych!

Świetna, ciepła, zabawna i wzruszająca książka.

Idealna jako świąteczny prezent dla siebie lub najbliższych!

Wspaniały czas Bożego Narodzenia zasługuje na takie właśnie książki. Mądre, ciepłe i po prostu kipiące świątecznym dobrem. Takie gdzie główny bohater przyprawia czytelnika o permanentny uśmiech na gębie, a zakończenie wyciśnie łezkę z oka. Do tego cała otoczka, wprowadzenie zabawy do swojego domu to chyba najlepszy prezent jaki daje kazdemu ta ksiazka. Pamiętajcie- zamiast ładować tyłek czekoladkami z kalendarza adwentowego lepiej oczekiwanie na święta spędzić ze swoim elfem! 100% polecam!

• Dla F.

Dodaj cytat z książki Elf Cynamon