The Real World of Fairies: A First-Person Account

Okładka książki The Real World of Fairies: A First-Person Account Dora van Gelder Kunz
Okładka książki The Real World of Fairies: A First-Person Account
Dora van Gelder Kunz Wydawnictwo: Quest Books flora i fauna
flora i fauna
Quest Books
1999-05-01
1999-05-01
duchowość istoty natury istotni natura

Dora van Gelder Kunz napisała tę książkę prawdopodobnie w pierwszej połowie XX wieku, jednak wydała dopiero w latach siedemdziesiątych tegoż wieku.

Sięgałem po tę pozycję z wielkimi oczekiwaniami. Miałem nadzieję, że znajdę w niej opis wyglądu, jak i zadania istot natury, które autorka nazwała "wróżkami". Świat o tych istotach już prawie całkiem zapomniał, dlatego też każdy opis wypływający z interakcji z tymi niesamowitymi istotami trzeba traktować jak wielki dar. Na pewno się nie zawiodłem. Książka może być traktowana jako wprowadzenie do świata istot natury, które, mimo że żyją wokół nas, są przez nas niedostrzegalne. Wiele informacji w tej książce było dla mnie nową wiedzą i jestem wdzięczny, że mogłem się z nią zapoznać. Są tu opisy wyglądu "wróżek" jak i pokazane ich cele w stworzeniu. Książce zapewne dałbym maksymalną ocenę, jednakże brakowało mi żywej interakcji z "wróżkami". Myślę, że dialogi i uczucia wywołane interakcją z nimi zaowocowałyby większą wiarygodnością książki, szczególnie u sceptyków, których jest w świecie niemało.

Podsumowując: Książka "The Real World of Fairies: A First-Person Account" to wspaniała lektura, która zapoznaje czytelnika ze światem istot żyjących wokół nas, światem, który mimo "zbiorowej amnezji" naszej cywilizacji nadal urzeka swoim pięknem. Gorąco polecam!

Mało ludzi zdaje sobie sprawę, że wokół nas jest tyle tętniącego życia! Ta książka opisuje to życie, życie istot natury. Autorka tych małych, najmniejszych istotnych natury nazywa wróżkami. Książka jest ich opisem, jak wyglądają i czym się zajmują, a także jaki jest ich stosunek do ludzi. Opisane są także istoty wyższe, które mają w opiece wróżki.

Smutne jest, że współczesny człowiek nieraz myśli i interesuje się życiem na innych nieodkrytych jeszcze planetach, a o życiu istot, które żyją obok niego, takich jak opisane tutaj wróżki zapomina! Dotyczy to także świata nauki...

Osobiście od wielu już lat jestem świadom istnienia istot natury i znam ludzi, którzy mają z nimi kontakt dzięki jasnosłyszeniu i jasnowidzeniu. Po przeczytaniu tej książki zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę niewiele wiedziałem na ich temat i trochę żałuję, że dopiero teraz przeczytałem tę wspaniałą książkę.

Reasumując: wystarczy trochę otwarty umysł, aby zachwycić się światem opisanym w tej książce. Jakże ważne, aby w tym czasie, jaki obecnie przeżywamy, ludzkość ponownie połączyła się z istotami natury. Jest to konieczne, a ta książka może być do tego bodźcem. Polecam gorąco wszystkim tym, którzy podchodzą do takich tematów bez uprzedzeń!

Warto!

Smutne jest, że...