Pokochaj przeciwności losu! Jak sprostać każdemu wyzwaniu i odnosić sukcesy

Okładka książki Pokochaj przeciwności losu! Jak sprostać każdemu wyzwaniu i odnosić sukcesy Green Don, Napoleon Hill, Verma Satish
Green DonNapoleon Hill Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Napoleon Hill: Adversity & Advantage: Achieving Success in the Face of Challenges
Onepress
2023-03-28
2023-03-28
Krzysztof Krzyżanowski

POKOCHAJ PRZECIWNOŚCI LOSU Napoleon Hill
Przygotuj się na niesamowitą transformację swojego życia! Odkryj w swoim wnętrzu niewidoczne siły i wyzwól wiarę we własne możliwości. Odwołaj się do mocy wszechświata i użyj jej w korzystny dla siebie sposób. Zdobądź niezachwianą pewność siebie!
Książka "Pokochaj przeciwności losu" autorstwa Napoleona Hilla to prawdziwa perła w dziedzinie rozwoju osobistego. Hill jest znaną postacią w świecie duchowego rozwoju. W swojej najnowszej książce prezentuje zbiór prelekcji wygłoszonych na antenie radiowej. Jest to prawdziwa uczta dla umysłu, która pomaga odkryć niewidoczne siły w naszym wnętrzu i wyzwolić wiarę w własne możliwości.

Jednym z kluczowych przekazów tej książki jest, że porażki są integralną częścią życia, a nauka na nich może prowadzić do osiągnięcia sukcesu. Hill prezentuje trzy główne przyczyny porażek, ale jednocześnie dostarcza czytelnikowi narzędzi do ich przezwyciężenia. To przekonuje, że nie ma przeszkód, których nie można pokonać, jeśli się ma odpowiednią postawę.

Książka nie tylko analizuje przeszkody, ale również proponuje konkretne kroki, takie jak określenie celów, dodatkowy wysiłek i wykształcanie pozytywnej postawy umysłowej, które pomagają odnosić sukcesy. Hill udowadnia, że nie ma ograniczeń w naszym życiu, oprócz tych, które sami sobie narzucamy. Wszystko tak naprawdę zależy od nas w jaki sposób naszą porażkę przeobrazimy w największy sukces naszego życia.

To jest nie tylko lektura motywująca, ale prawdziwa "terapia" dla tych, którzy boją się porażek. Książka ta otwiera nowe perspektywy myślenia i daje narzędzia do przekształcenia życia w opowieść o sukcesie. Każdy rozdział jest jak pigułka mądrości, a cytaty zawarte w książce stają się inspiracją do działania. Dzięki Napoleonowi Hillowi możemy wkroczyć na drogę nieprzemijających sukcesów. Polecamy tę książkę każdemu, kto pragnie zmienić swoje życie i zacząć kierować nim według własnych zasad.Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu.

#Motywacja #WiaraWSiebie #PokonajPrzeciwnościLosu #NowyDzień #napoleonhill #mindfulliving #thepracticingmind #personalgrowth #rozwojosobisty #rozwój #samorozwój #wrocław #wydawnictwoonepress #takczytam #czytaniejestfajne #bookaddict #booklover #onepress #worklifebalance #polecamy #rozwojosobisty #rozwój #współpraca #współpracareklamowa #likesforlike #like4likes #followforfollowback #followme #follow4followback

POKOCHAJ PRZECIWNOŚCI LOSU Napoleon Hill

Książka, którą powinien KAŻDY PRZECZYTAĆ! 📚

Ile razy w ciągu miesiąca, tygodnia czy NAWET DNIA, ponosisz chociażby małą porażkę? Ja na pewno jedną dziennie!
Życie niestety, rządzi się swoimi prawami i rzadko kiedy wszystko idzie po Twojej myśli 🥲
Możesz zamknąć się w domu i nie robić nic, ale co to da? Brak możliwości spełniania marzeń!
Co można zrobić?
Wszystko zależy od Twojego nastawienia i od tego jak poradzisz sobie z przeciwnościami losu!

Napoleon Hill w swojej książce (a raczej audycji spisanej na kartkach) daje przykłady jak porażki zbliżają ludzi do sukcesu. Bo kiedy tak naprawdę się uczymy? Oczywiście, popełniając błędy!

Od Napoleona dostajemy trzy najistotniejsze zasady sukcesu: Określoność Celu, Dodatkowy Wysiłek i Superumysł.

To nie wszystko! Dostajemy również trzy główne przyczyny porażek:
Nieumiejętność utrzymywania dobrych stosunków z innymi ludźmi, nawyk rezygnowania, prokrastynacja.

Nie będę na ten moment rozpisywać się na ten temat, ponieważ chcę żebyście sięgnęli po tę książkę. To jest po prostu biblia wspaniałych rad! Zmienia myślenie o 180 stopni. Dzięki tej książce zrozumiesz mechanizm swoich działań, sukcesów i porażek. Dostaniesz dużą dozę cytatów, które później będziesz chciał/a powiesić na ścianie, żeby nigdy o nich nie zapomnieć! To jest istna "terapia" dla osób, które panicznie boją się porażek!

"Każda porażka, każde rozczarowanie i każda przeciwność skrywa zalążki równie wielkich lub jeszcze większych korzyści" - Napoleon Hill.

Książka, którą powinien KAŻDY PRZECZYTAĆ! 📚

Co można zrobić?
Wszystko zależy od...

Napoleon Hill już od dawna jest dla mnie inspiracją, jest człowiekiem głębokiej wiary i rozwoju. Czuję ogromną wdzięczność za możliwość przeczytania jego kolejnej fascynującej i bogatej w skuteczne wskazówki książki „Pokochaj przeciwności losu! Jak sprostać każdemu wyzwaniu i odnosić sukcesy”.
Zacznę od tego, że książkę czyta się błyskawicznie mimo, że może sprawiać inne wrażenie. Obserwując społeczeństwo widzę, że większość ludzi ma obiekcje żeby sięgać po książki rozwojowe, które przecież nie są trudną ani ciężką lekturą. Pomagają natomiast otworzyć umysł, oczy i serce na otaczające nas możliwości.
Takie też zadanie spełnia ten tytuł.
Książka pisana jest w formie dialogu, zawiera zbiór prelekcji, które Napoleon Hill wygłosił na antenie radiowej. Każda wskazówka, mądrość, filozofia, którą dzieli się ze słuchaczami Hill popiera mnóstwem historii. Są to historie zwykłych ludzi, często bez specjalnego wykształcenia, którzy mieli cel. Cel, który wystarczył aby nie stracili motywacji, nie poddali się po pierwszym niepowodzeniu. I ostatecznie stali się ludźmi sukcesu. Każdy rozdział kończy się podsumowaniem, które jest idealną pigułką wiedzy.
Dlaczego w takim razie wyznaczanie celów jest tak ważne?
Jak przejąć kontrolę nad umysłem i stać się człowiekiem sukcesu?
Jakie są przyczyny porażki?
Dlaczego wsparcie najbliższej osoby ma wyjątkową moc?

Napoleon Hill odpowie na wszystkie te pytania z najdrobniejszymi szczegółami. Przedstawia jasny i bardzo prosty przepis na to aby móc realizować siebie, swoje marzenia, jak pokochać przeciwności i wyzwania oraz jak stać się człowiekiem sukcesu.

• Do kupienia
  • Poradnik
  • Jak radzić sobie z życiem
  • Rozwojowe
  • Niedoczytane