rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Chłopak z sąsiedztwa

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej, ostatnio chodzi mi po głowie książka, którą czytałam lata temu.  Jedyne, co zniej pamiętam, to że główna bohaterka była córką senatora/gubernatora (albo ojciec startował na prezydenta) i dostawała listy z pogróżkami. Zatrudnili dla niej ochroniarza ze służb specjalnych (jakiś, nie pamiętam czy to był SEAL czy co), na początku się nie dogadywali, później okazuje się, że...
2 dni temu
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
46 tyg. temu
Najbrzydsze okładki książek
Mam ogromny niesmak przy tej okładce. Chodzi o tą mine i poze, ja wiem, że ona została zrobiona specjalnie w taki sposób, że to wyraz artystyczno-markietingowy, ale dla mnie jest brzydka. Warto dodać, że nic nie mam do Pani na zdjęciu jest dla mnie neutralna:  Mam wątpliwość Mam wątpliwość
3 lata temu
Jakie książki warto przeczytać?
dziękuję, chętnie sięgnę po tą autorkę :)
4 lata temu
Książki lekkie, zabawne, kobiece na lato :)
Z tych lekkich polecam szerze:  Cienka różowa kreska Cienka różowa kreska  Rozbuchana wyobraźnia Olivii Joules Rozbuchana wyobraźnia Olivii Joules
4 lata temu
Drugi raz z tą samą książką
Właśnie bilem się z myślami czy to normalne że korcie mnie by ponownie przeczytać powieści Robert Craisa z cyklu przygody Cole i Picke. Po przeczytania komentarzy zaczynam traktować swoje ulubione książki jak ulubione filmy porostu zacznę do nich wracać wolna chwilą
Pokazuje 6 z 8
Zobacz kolejne