Wicca Stara Religia w Nowej Erze

Arcadia Mystica
2020-12-09
2020-12-09
Arkadiusz Gardaś
wicca religia duchowość ezoteryka okultyzm czarostwo czarownica

Kolejna propozycja z jaką do Was przychodzę to Wicca Stara Religia w Nowej Erze. Uwielbiam ezoteryke w każdym pojęciu. Dlatego kolejna książka z niesamowitego wydawnictwa zrobiła na mnie duże wrażenie. Niewiem jak Wy ale jeśli mnie interesuje jakaś tematyka to wole jak jest ona ulokowana w jednej rozbudowanej książce. I tak właśnie mamy tutaj. Najbardziej zauroczyła mnie dawna historia chociażby Celtowie od zupełnie innej strony. Swietnie przedstawione Koło Roku czyli sabaty. I cos co mnie intryguje od lat to praca z czakrami które sa dla nas bardzo ważne a nie przywiazujemy do tego większej wagi.
Harmonizowanie Żywiołów jest dosłownie wplecione w bardzo łatwy i przyjemny sposób. Ogrom intencji, afirmacji, działania, pracy ze sobą, z otoczeniem i z innymi. Książka zagłębia nas w tematykę swojego wnętrza, swojego rozkwitu. W pełni przejecie kontroli nad harmonia otoczenia jak i samych siebie. Piekne podejście do każdego z tematów rozwoju swojego jestestwa to dosłownie początek przemiany swojego życia na lepsze.
Uwielbiam książki które wspierają, budują w nas poczucie stabilizacji i ogromem możliwości swojego rozwoju. Niezależnie od tego w jakim aspekcie życia mamy problemy warto znaleźć swoją ścieżkę by podołać wyzwaniom i poczuć wewnętrzna siłę.
Jakie znacie bądź stosujecie sposoby na rozwijanie swoich wewnętrznych potrzeb?
Wydawnictwu @arcadiamystica dziękuję za tak piękną książkę ✨

Książka zawiera naprawdę ogrom wiedzy, ale niestety lektura nie porywa. Wiem, że jeszcze do niej wrócę.

Książka jest wyjątkowa - na pewno wrócę do niej jeszcze parę razy. Vivianne opisuje Wicca od jej zarania do czasów współczesnych opierając się czasami na psychoanalizie Carla Junga (co mnie nie dziwi - Vivianne jest wybitną psycholożką jungowską). W drugiej części książki autorka opisuje w sposób bardzo wciągający rytuały oraz sposób ich przygotowywania (rytuał "Harmonizowania Żywiołów" zwalił mnie z nóg - coś pięknego). Polecam tę książkę wraz z pozycją "Gdy Księżyc znajduje się w Pełni" Agni Keeling (pozycje komplementarne)

• Magia
  • Sprzedane