Lenistwo wyrzucony skarb

Okładka książki Lenistwo wyrzucony skarb Andrzej Zwoliński
Okładka książki Lenistwo wyrzucony skarb
Andrzej Zwoliński Wydawnictwo: Inicjatywa Ewangelizacyjna WEJDŹMY NA SZCZYT religia
religia
Lenistwo wyrzucony skarb
Inicjatywa Ewangelizacyjna WEJDŹMY NA SZCZYT
2017-01-01
2017-01-01

dużo informacji, które można po prostu przyswoić, niekoniecznie trzeba rozważać, bo są lekkiego kalibru. czyta się szybko, gdyż autor nie przynudza. lekka i bardzo pożyteczna, bo zawiera sporo celnych wskazówek i spostrzeżeń. Autor przytacza i odnosi się do słów papieży, świętych, pisarzy a nawet Hitlera. Planuje do niej wrócić za jakiś czas.

• Religia, rozwój duchowy
  • Religia