Człapoklapek

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-146-9
dla dzieci
espeja

Cześć! Mam na imię Damianek, ale wszyscy mówią na mnie Demonek, bo podobno wyglądam jak nieudany syn hrabiego Drakuli. Jest to oczywiście przesada i kiedyś Kryśce, mojej przemądrzałej bliźniaczce, obetnę jęzor za takie głupie gadanie. Wampiry nie mają kumpli, a ja mam ich na pęczki. A dokładnie dwóch - Mateusza i Bogusia. Mam jeszcze Parmezana, który wygląda i zachowuje się jak pies, więc chyba to pies.
... Aha, byłbym zapomniał. Jakbyście szukali żony, za niewielką opłatą mogę wam udzielić kilku praktycznych wskazówek. Mogą nie zadziałać, ale warto spróbować. W sprawie szejków, bazyliszków, Człapoklapków też mam pewne doświadczenie. Kto wie, może sprzedam tę historię jakiemuś scenarzyście? Pamiętajcie, że starszy brat zawsze coś kręci (zwłaszcza jeśli są w to zamieszane pomniki, obeliski i wychudzona blondynka)!

Lolinaa | 2013-03-21
Przeczytana: 17 marca 2013

Podoba mi sie, chociaż nie za bardzo zrozumiałam końcówki ;)

| 2011-12-26
Przeczytana: 22 sierpnia 2011