Kucykowa wróżka Pony. Źrebak w niebezpieczeństwie

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
6 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Na zaczarowanej Wyspie Niepowtarzalnej Kucykowa Wróżka i jej przyjaciele przeżywają różne przygody raz śmieszne, raz smutne, ale zawsze fascynujące. Kucykowa Wróżka i Jaskierka zostają zupełnie same. Wiedzą jednak, co będą robić najpierw wybiorą się na piknik na świeżym powietrzu, a potem na długą konną wycieczkę... Ale oto Spadającej Gwiazdce przytrafia się nieszczęście! Kto pomoże uratować źrebaka? To książeczka nie tylko dla fanów kucyków! Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

Reading_is_sexyy | 2012-10-28

Przeczytałam ją jeszcze jako mała dziewczynka. Nie pamiętam dokładnie fabuły. Lecz mogę powiedzieć, że bardzo mi się podobała i przeczytałam w jeden dzień. Mam nadzieję, że kiedyś ja swojej córeczce będę mogła czytać przygody kucykowej wróżki. :)

Anijka | 2015-06-26
Na półkach: 2008, Przeczytane