Renate Dehner, Ulrich Dehner. W co oni grają. Manipulacje w codziennym życiu.

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Łukasz Chrzanowski | 2017-02-20

Jest, to kolejna książka, która udowodniła, że genialna treść nie wystarczy, żeby stać się bestselerem. A szkoda, bo to jedna z najlepszych książek o komunikacji, jakie są dostępne na rynku polskim. Pozycja oferuje konkretną wiedzę i zamiast lania wody oraz sprzedaży produktów autorów, są same konkrety. Książka jest napisana prostym językiem i nie powinno być większych problemów ze zrozumieniem treści. Mocno polecam i przypominam, że najpierw czytamy W co grają ludzie. Psychologia stosunków międzyludzkich - Eric Berne. Bo, to są korzenie.

| 2012-08-04
Przeczytana: sierpień 2012

Czyta się szybko i nawet z zaciekawieniem. Jeśli kogoś interesuje, jak często ktoś nami manipuluje, lub jak często my to robimy, to szczerze polecam.

Patrycja Róża | 2016-03-01
Marta Felskowska | 2016-02-05