Smak Samotności

Smak
ARW FLESZ
2019-01-28
2019-01-28
autobiografia zmysłowy.eu zmysłowy zmyslowy.eu zmyslowy smak rozstania smak samotności

Niesamowita książka, ukazująca prawdziwą miłość. Napisana w prosty sposób jednocześnie chwytająca za serce. Towarzyszące jej emocje pozwalają wręcz "poczuć " miłość autora. Polecam z całego serducha i czekam na kolejne ❤

Kolejna książka od ktorej nie mogłam się oderwać... Czytajac czułam jakby Autor był w pobliżu i opowiadał mi o sobie. Jak dla mnie jest to pewnego rodzaju pamiętnik, w którym Autor utrwala swoje uczucia, lęki, strach a także wspomnienia, wszystko to co chce żeby trwało, nie uciekło, nie zapomniało się... Książka uczy nas czym jest miłość, czym są uczucia i emocje i te złe i te dobre... Poznajemy drugiego człowieka i staje się nam on bliski pomimo, że obcy/nieznajomy... Po ostatniej stronie czuje niedosyt-chce czytać dalej....

Pięknie napisana książka, oddaję najgłębsze uczucia autora. Przekuwa rozstanie w piękną miłosną historię, która wzrusza do łez. Wczuwamy się w życie autora, kibicujemy mu. Książka opisuje jego własną historię, więc emocje aż wypływają z każdej ze stron. Z całego serca POLECAM.

Zmysłowy.eu Smak Samotności Zobacz więcej