Voynich Hotel tom 2

Tłumaczenie: Anna Koike
Cykl: Voynich Hotel (tom 2)
Wydawnictwo: Studio JG
ヴォイニッチホテル
komiksy
Dejikos

Spokojna wysepka na południowym Pacyfiku. To tam znajduje się hotel Voynich, siedlisko wiedźm, demonów i płatnych zabójców. Każdy z mieszkańców ma swój wkład w opowieść o (nie)codziennym życiu w tym miejscu!

źródło opisu: Studio JG, 2019

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Anezka | 2019-07-06
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wymienione, 2019
Przeczytana: 06 lipca 2019

Trochę mi przypomina serial "American Horror Story: Hotel", bo hotel, duchy.

Emes | 2019-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2019

Opinia zbiorcza dla całości
Romans, horror, kryminał, buddy cop comedy, coming of age, noir i jeszcze kilka tagów, które można by tu przypisać. Tona nawiązań (jedno z nich to ważny element fabuły a czerpie z... klasyki horroru giallo!) i mnóstwo świetnie podanych, celowo prostackich, żartów. Pierwsze parę stron trzeba zrozumieć z czym się obcuję by potem popaść w zachwyt. Totalnie mnie nie dziwi mała popularność tego komiksu i totalnie ubolewam nad tym faktem.

Ari_saan | 2019-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2019

Jeszcze bardziej dziwnie! Jeszcze więcej niespodziewanych sytuacji - a przy tym nie opuszczające poczucie, czym jeszcze zostanie się zaskoczonym! Fantastyczna manga, nie mogę się doczekać kolejnego tomu!