Samochody z Lublina

Wydawnictwo: Wydawnictwo Komunikacji i Łączności
9788320619492
technika
Bacha85

Bogato ilustrowana książka poświęcona pojazdom produkowanym w lubelskiej fabryce samochodów od 1951 roku. Opisano zarówno pojazdy produkowane seryjnie, jak i prototypowe, podając szczegóły ich powstania, dzieje rozwoju i podstawowe dane techniczne produkowanych samochodów. Przybliżono także plany zakupów licencji oraz przedstawiono współpracę z innymi producentami nad wspólnym konstruowaniem samochodów dostawczych. Zamieszczono również wiele archiwalnych, dotychczas niepublikowanych zdjęć.
Odbiorcy: miłośnicy polskiej motoryzacji, hobbiści oraz wszyscy zainteresowani samochodami produkowanymi w lubelskiej fabryce samochodów.

źródło opisu: https://www.wkl.com.pl/samochody-z-lublina,1,1,1456?

źródło okładki: https://www.wkl.com.pl/samochody-z-lublina,1,1,1456?