Dyskusje o książce Zbyt piękne

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIANA / SPRZEDAŻ (LISTOPAD 2023 )
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/nFv5D/ Możliwy również zakup przez vinted i allegro
21 tyg. temu
Czytamy w weekend
Moim zdaniem literacki i narracyjny potencjał Harrisa jest zdecydowanie większy, niż zdołał w Monachium pokazać. Wyszło poprawnie, ale i przeciętnie. Ani bez zdegustowania, ani bez zachwytu. Przynajmniej na tle jego historycznej trylogii o Cyceronie, gdzie moim zdaniem Harris "dał czadu". Pozdrawiam! 😃
24 tyg. temu
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (CZERWIEC 2019)
Sprzedam (chwilowo wymiana jedynie na książki, które chce przeczytać/mam do kupienia). Jakby ktoś chciał odebrać osobiście, to okolice Ostrzeszowa. Zazwyczaj ślę Pocztą Polską. Tak, na życzenie przesyłam zdjęcia, gdyż starsze wydania są po prostu... no starsze. Jeżeli książka znajduje się na półce "Poczekania" oznacza to, że ktoś się nią już interesuje ;) Komiksy/Mangi: ...
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
5 lata temu
Pokazuje 6 z 21