Strategia Syjonu. Nieznana historia narodu wybranego

Okładka książki Strategia Syjonu. Nieznana historia narodu wybranego Douglas Reed
Okładka książki Strategia Syjonu. Nieznana historia narodu wybranego
Douglas Reed Wydawnictwo: Wektory Cykl: Strategia Syjonu (tom 1) powieść historyczna
powieść historyczna
Strategia Syjonu (tom 1)
The Controversy of Zion
Wektory
2017-01-01
2017-01-01
9788365842022
historyczna

Wow ta ksiazka otwiera oczy jeszcze bardziej niz Antony Sutton. Na setkach stron, Douglas Reed opisał setki faktów dokumentując jak plemie wybrane przez szatana jak nowotwór odżywiało i odżywia się na tworach państwowych aby doprowadzić żywiciela do śmierci. I dokumentuje jak ostatecznie "słowiańscy Żydzi" zwani inaczej Chazarami doszli do włądzy nad całym światem. Mowi za pomocą cytatów czołowych komunistów jaki jest ostateczny cel ich władzy. Krótko mówiąć mamy pozamiatane jak ludzie się nie obudzą i nie staną po stronie jasnej strony mocy. Zwłaszcza my Słowianie, bo resztą świata łatwiej manipulować niż nami, a przynajmniej było tak jeszcze 3 pokolenia temu.

Fajna książka dotycząca narodu wybranego. Opowiada o tym jak Żydzi czyli Judaiczycy, przywłaszczyli sobie nazwę Izrael, mimo, że Izraelczycy zostali zniszczeni w 8 wieku p.n.e przez Asyrię. Opowiada o ich rasizmie, które powstał w czasach Nehemiasza, opowiada o zasadach w talmudzie, opowiada o ich angażowaniu się w działalność konspiracyjną. Opowiada też jak Żydzi potrafili przekonywać polityków, aby spełniali ich pragnienia. Każdy z nich chciał być Cyrrusem.

Niesamowita przenikliwość i wizjonerstwo. Książka napisana w latach 50-tych XX wieku, wciąż zaskakuje swą aktualnością i spełnieniem przewidywań. Douglas Reed bezbłędnie zrozumiał funkcjonowanie pewnych mechanizmów, ich ponadczasowy wymiar i bezwzględność Judejczyków w realizacji wytyczonych celów. To co wydawać mogłoby się nieprawdopodobną teorią spiskową, po konfrontacji z obficie przytaczanymi udokumentowanymi faktami, staje się namacalną obecnością wcielonego zła w dziejach ludzkości. Książka bezcenna, a do tego doskonale napisana. Jedyne co przeszkadza, to liczne literówki w tekście. "Skretarz sanu", to tylko jeden z dziesiątków przepuszczonych błędów.

• Łukasz chce przeczytać
  • Literatura angielska