rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Też mam zamiar sięgnąć po tą książkę. Póki co jednak czeka mnie dokańczanie Bejbi, bo powiem szczerze, lektura idzie mi dość opornie. Nie lubię głównego bohatera i jego totalnie szowinistycznego stylu życia- o ile można tak powiedzieć. Cóż tak to chyba jest, kiedy człowiek ma ochotę na lekką lekturę a w pakuje się w ciężką opowieść, najeżoną dygresjami, które wywołują...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2016)
Prezent od klubu Książki Kobiecym Okiem dzisiaj dotarł :)  W krainie kolibrów W krainie kolibrów
Wymienię/sprzedam (styczeń 2016)
aktualne?? jaka cena za obie??
Wymienię/sprzedam (grudzień 2015)
Wymienię/sprzedam, jestem otwarta na propozycje :)  Zmierzch  Księżyc w nowiu  Zaćmienie (w okładkach filmowych)  Księga wiedzy czarodziejskiej. Przewodnik po zaczarowanym świecie Harry'ego Pottera  Harry Potter i Filozofia. Przewodnik po Hogwarcie dla Mugoli
Pokazuje 6 z 9
Zobacz kolejne