Elfy Malujemy fantasy

Wydawnictwo: RM

Autor wyjaśnia, jak stosować podstawowe techniki malowania akwarelą do stworzenia prześlicznych obrazów z elfami. zaczynając od technik podstawowych, omawia po kolei malowanie poszczególnych elementów przestawiających elfy. Następnie dodaje detale pierwszego planu i tło, tworząc zamkniętą kompozycję. W książce znalazły się dwa zachwycające projekty, których powstawanie omówiono i zilustrowano krok po kroku. Miłośnicy fantasy znajdą w tej pięknej i pełnej przydatnych informacji książce wiele inspirujących materiałów.

J23 | 2016-09-05
kurokamiira | 2016-02-28