Smoki Malujemy fantasy

Wydawnictwo: RM

Smoki. Malujemy fantasy Czy marzyłeś kiedyś o tym, by uczyć się malowania u doświadczonego artystya Paul Bryn Davies malujący techniką akwarelową jest wielbicielem fantastyki. Krok po kroku objaśnia, jak namalować baśniowe stwory. Omawia zalety i wady papierów, na których malują akwareliści, przedstawia sposoby posługiwania się odpowiednimi pędzlami i farbami. zachęca także do obserwacji przyrody. Tak jak wytrawny nauczyciel, stopniowo wprowadza coraz bardziej skomplikowane układy kompozycyjne i kolorystyczne, nie zapominając o radach dla początkujących.

electric_cat | 2018-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2018