Integracja zewnętrzna i wewnętrzna nauk prawnych. Cz. 1 Jurysprudencja 2

Okładka książki Integracja zewnętrzna i wewnętrzna nauk prawnych. Cz. 1 Jurysprudencja 2 Tomasz Bekrycht, Bartosz Wojciechowski, Marek Zirk-Sadowski
Tomasz BekrychtBartosz Wojciechowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2014-01-01
2014-01-01
prawo teoria filozofia jurysprudencja

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

"Integracja zewnętrzna i wewnętrzna nauk prawnych. Cz. 1 Jurysprudencja 2" nie jest lekturą dla każdego. To specyficzna literatura dla tych, którzy na co dzień zajmują się prawoznawstwem. Oczywiście przeczytać może ją każdy, do czego zachęcam, nie mniej jednak nie jest to tekst łatwy w odbiorze.

Przedmiotowy zbiór artykułów naukowych zawiera myśli prawno-filozoficzne, bo tak chyba należy je nazwać, wielu wybitnych przedstawicieli polskiej myśli teorii i filozofii prawa. Oszczędzając wdawanie się w szczegóły mogę napisać, że czytelnik obeznany z tak specyficzną i trudną materią z pewnością będzie zadowolony mogąc przeczytać poglądy licznych teoretyków prawa. Jedne artykuły napisane są w sposób przystępny, inne z kolei wymagają głębszego namysłu i skupienia. Na pewno każdy jeden artykuł zawiera wiele wartości poznawczych i choćby z tego względu przedstawiciele jurysprudencji powinni sięgnąć po niniejszą pozycję.

Przedmiotowy zbiór artykułów naukowych zawiera myśli prawno-filozoficzne, bo...

• 2017

Dodaj cytat z książki Integracja zewnętrzna i wewnętrzna nauk prawnych. Cz. 1 Jurysprudencja 2