kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Francuski rok 2006 • Austria • Snieżnaja – 1750 m głębokości • Chorwacja • Pireneje • Rekord...

Francuski rok 2006 • Austria • Snieżnaja – 1750 m głębokości • Chorwacja • Pireneje • Rekord nurkowania • Włamanie na Tasmanii • Tragedia w Tajlandii • Frutti di mare przed 165 tys. lat • Pomór nietoperzy na Atlantyckim wybrzeżu USA • Lew w Tatrach • Zaatakowany przez pytona • Uwięziony w Gaping Gill • Nell też uwięziona w studni w Yorkshire Dales • Lodu przybywa • Nurkowanie w Szeptunów • Alpine Underground 2007 • Rekordowe Speleokonfrontacje 2007 • Walny Zjazd Delegatów KTJ PZA • Inwentarz Jaskiń Ojcowskiego Parku Narodowego • Włodzimierz Starzecki • Msza święta w Jaskini Wiercica

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2007

• Na krawędzi wszystkiego
  • Ostatni Policjant
  • Pasażerka
  • Morderstwo w środku zimy
  • Nie mówcie, że nie mamy niczego
  • Zemsta i przebaczenie. Morze kłamstwa

7,09 (53 ocen i opinii)
Morderstwo w środku zimy
Fleur Hitchcock

9 (2 ocen i opinii)
Nie mówcie, że nie mamy niczego
Madeleine Thien

6,5 (4 ocen i opinii)