kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Jaskinie Norwegii • Bursztynowa Grota • Autostradowe odkrycia • Krzyształowe groty Naica...

Jaskinie Norwegii • Bursztynowa Grota • Autostradowe odkrycia • Krzyształowe groty Naica zeskanowane • Tepuy 2009 • Jewel Cave coraz dłuższa • Drugi tysiąc w Grecji • Odwołano ekspedycję Voronja 2009 • Francja – Alpy • Francja – Pireneje • Pies wydobyty z jaskini po tygodniowej akcji • Crawlathon w Carter Caves • Jaskinia Wodna pod Pisaną • Kryzys kredytowy już w jaskiniach • Z archuwum „J” cz. III • Speleokonfrontacje • Jaskinia z Filarami nieco dłuższa • Tunel w Kamieniu • Inwentarze jaskiń • Jaskinie podkrakowskie – wystawa • Książka o ocalonych z Holokaustu w gipsowych jaskiniach Podola • 43 Sympozjum Speleologiczne • Jaskinie światowego dziedzictwa na Słowacji • O tekście, którego nie zamieściliśmy

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2008

• Dziewczyna, która wróciła
  • Wszystko razem
  • Czarownica
  • Zapisane w kartach
  • Nie mówcie, że nie mamy niczego
  • Wieczór taki jak ten

7,86 (137 ocen i opinii)
Zapisane w kartach
Anne Bishop

8,07 (57 ocen i opinii)
Nie mówcie, że nie mamy niczego
Madeleine Thien

7,53 (38 ocen i opinii)
Artemis
Andy Weir

7 (3 ocen i opinii)
Patchworkowe rodziny. Jak w nich żyć
Wojciech Eichelberger , Alina Gutek

8 (1 ocen i opinii)