kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Głębokie nurkowanie w jaskini Vrelo • Ogromny korytarz w wietnamskiej jaskini • Kuba •...

Głębokie nurkowanie w jaskini Vrelo • Ogromny korytarz w wietnamskiej jaskini • Kuba • Skanowanie laserowe Jaskini Niedźwiedziej • Postępy w eksploracji Siwego Kotła • Kronika kryminalna • „Karst Horizons” – 15 Międzynarodowy Kongres Speleologiczny UIS • Hagengebirge • Sardynia 2009. Sosnowiczanie na EuroSpeleoForum • Dürrkar 2009 • VI Międzynarodowy Konkurs Fotografii Jaskiniowej im. Waldemara Burkackiego – już niedługo finał • Wyprawa grupy nurków jaskiniowych do Rumunii 10–19 lipca 2009 r. • Inwentarz Jaskiń Ojcowskiego Parku Narodowego • Jerzy Głazek

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2009

• Miłość
  • Krew
  • Tekst
  • Nocny ogrodnik
  • Życie jest sztuką. O korzyściach płynących z porażek i o sile wyobraźni
  • Pudełko z guzikami Gwendy

7,89 (9 ocen i opinii)
Nocny ogrodnik
Jonathan Auxier

8 (1 ocen i opinii)
Życie jest sztuką. O korzyściach płynących z porażek i o sile wyobraźni
Joanne Kathleen Rowling

6,5 (14 ocen i opinii)