Zwierzę – człowiek. Kto jest więcej wart? Życie z naszymi młodszymi braćmi – ze zwierzętami

Wydawnictwo: Stowarzyszenie dla Popierania Życia Uniwersalnego
Du, das Tier – Du, der Mensch. Wer hat hohere Werte?
religia

Liobani, czysta istota z niebios, objawia nieznane dotąd fakty na temat życia wewnętrznego zwierząt. Ta niezwykła książka o zwierzętach, wyjaśnia m.in. powstanie form życia przyrody i mówi o działających wszędzie podstawowych duchowych zasadach. Czytelnik dowiaduje się o tym, jak przebiega komunikacja pomiędzy zwierzętami i duchowymi istotami, o możliwościach komunikacji pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem, o tym co przebiega, kiedy zwierzę atakuje człowieka; otrzymuje też cenne wskazówki dotyczące właściwego obchodzenia się ze zwierzętami, żywienia ich i kształtowania przebiegu ich dnia.
Ta książka ukazuje stosunek człowieka do zwierząt w zupełnie nowym świetle. Czy uwierzyłbyś, że Twój ulubiony pies lub kot dokładnie wie, jak Ty się czujesz i odpowiednio do tego reaguje, i że to, jak żyjesz i myślisz, może na niego wywierać wpływ? Co naprawdę przebiega, kiedy zwierzę atakuje człowieka: Czy naprawdę jest to dzikie zwierzę, które trzeba trzymać na łańcuchu, czy też człowiek, którego emanację zwierzę odbiera w węchowych obrazach, ma też w tym udział? To są zupełnie nowe punkty widzenia, które pomagają nam żyć razem ze zwierzętami bardziej świadomie i w prawdziwej wspólnocie.
Na podstawie wielu cennych wskazówek uczymy się podejmować pozytywną i głęboką komunikację z naszymi braćmi mniejszymi - komunikację, która nie tylko sprawia im głęboką radość, lecz i nas samych niezmiernie wzbogaca. Stopniowo uświadamia nam się, że zwierzęta, rośliny i minerały – cała przyroda – są częścią nas samych, że pragną nam służyć, kiedy we właściwy sposób podejmujemy z nimi komunikację i ich nie wykorzystujemy. Pod tym względem człowiek ponosi wielką odpowiedzialność, gdyż przenosi swój osobisty sposób myślenia i chcenia i swoje wyobrażenia na cały świat zwierząt i wypacza ich pierwotną naturę. Z drugiej strony jest też w naszej mocy przez nasze postępowanie spowodować zmiany na lepsze!
Książka ta pokazuje nam, jak możemy żyć w głębokiej i ofiarnej łączności z naszymi braćmi mniejszymi, tak aby mogli oni z nami i u nas czuć się dobrze. Przeznaczona jest nie tylko dla miłośników zwierząt, lecz również dla ludzi, którzy pragną osiągnąć głęboką łączność z całą przyrodą.

źródło opisu: http://www.sklep.zycie-uniwersalne.org.pl

źródło okładki: http://www.sklep.zycie-uniwersalne.org.pl