Dyskusje o książce Cena szczęścia

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Saga rodzinna- co polecacie?
 Cashelmara Cashelmara  Rodzina Palliserów Rodzina Palliserów  Żony i córki Żony i córki  Lata beztroski Lata beztroski  Tajemnica zamkuTajemnica zamku  Cena szczęścia Cena szczęścia  Prawdziwa miłość
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (luty 2018)
Przepraszam, nie zauważyłam wątku z marca już poprawiam , dziękuje za zwrócenie uwagi ;)
100 książek w 2017 roku
Jeżeli wlicza się do przeczytanych książek audiobooki, tonie jest to niemożliwe.Jednak mam mieszane uczucia. chyba bardziej liczy się jaość książek, a nie ilość. Pewnie można czytać "czytadła" i w tydzień można przeczytać 7. Tylko po co? Im bardziej wymagająca lektura tym większego wymaga skupienia i tym dłużej się czyta. Dla mnie ważne, żeby czytać dobre książki, a ile ich...
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
72001
Czytamy na targach
Wzajemnie i dziękuję :)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Lipiec 2017 )
Jeszcze kilka lipcowych nabytków: z biedronki  Piernikowe makabreski Piernikowe makabreski  Wojny kozackie Wojny kozackie z kiosku  Duma i uprzedzenie Duma i uprzedzenie
Pokazuje 6 z 7
Zobacz kolejne