bajki
Ralf

Niezwykłe Przygody Liska i Kogutka - to pełna zabawnych historii opowieść o wyjątkowej przyjaźni. Sprytny Lisek i pomysłowy Kogutek przeżywają niezwykłe przygody i często przez swoją lekkomyślność wpadają w liczne kłopoty. Ich perypetie są zabawne i pouczające. Przede wszystkim jednak pokazują nam, że przyjaźń i wyobraźnia nie mają granic...

źródło opisu: Książka

źródło okładki: Książka

Piotr | 2017-03-05
Przeczytana: 2017 rok

Polecam. Przygody do poduszki dla najmłodszych z morałem.

Emilia | 2017-03-06
Przeczytana: 2017 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Przygód poszukują nie tylko dzieci ale i dorośli. W tej książce każdy rozdział opiewa w przygody, które kończą się nie zawsze pomyślnie i nie należy z nich brać przykładu. Jednak autor dał dzieciom wskazówki w zakończeniu każdego rozdziału jak postępować i to jest piękne.

Cząsteczka | 2017-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2017

Współczesna, pouczająca bajka dla dzieci. Fajna i lekka na przykład na dobranoc. Kilka historyjek w jednej książeczce. Polecam:)

Na półkach