Dyskusje o książce W oparach absyntu. Skandale Młodej Polski

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
12 godz. temu
Wymienie/Sprzedam (sierpień 2017)
mamy WRZESIEŃ, a to jest wątek na SIERPIEŃ. piszcie we właściwym, a nie tak bezmyślnie w starym...
6 lata temu
Wymienię/sprzedam [lipiec 2017]
Sprzedam, stan idealny, po 25 zł - przesyłka wliczona w cenę:  Gus  Lato koloru wiśni  Bez słów
6 lata temu
Książki dekadenckie, amoralne...
Wow, nie spodziewałam się tak szybkiej i obfitej odpowiedzi. Dziękuję bardzo wszystkim! A jeśli ktoś chce coś jeszcze dodać - proszę bardzo. I, no tak, zapomniałam o oczywistym de Sade. ;)
7 lata temu
[Zakończony] Ekscesy czytelników - wygraj książkę "W oparach absyntu. Skandale Młodej Polski".
Poprawka* Nagradzane sa prace najciekawsze nie najlepsze, nigdzie nie pisze ze biora pod uwage ortografie czy interpunkcje. (z gory przepraszam za brak polskich liter, pisze na angielskim komputerze)
Patronaty tygodnia
Nie wierzę, wyjątkowo jest coś, co mnie interesuje! Yokai. Tajemnicze stwory w kulturze japońskiej marzą mi się od początku lutego i ze zniecierpliwieniem czekam na premierę. Do tego Kruso też mnie interesuje, a możliwe że kiedyś przeczytam sobie też W oparach...