Wygrana w Monte Carlo

Wydawnictwo: Harlequin

Baronowa Samantha van Bergen z przerażeniem przyjęła wiadomość, że została przegrana w karty wraz z majątkiem przez męża &ndash, nałogowego oszusta i hazardzistę. Wkrótce po wygraną zgłasza się bogaty, tajemniczy i nieprzewidywalny W

Baronowa Samantha von Bergen z przerażeniem przyjęła wiadomość, że została przegrana w karty wraz z majątkiem przez męża - nałogowego oszusta i hazardzistę. Wkrótce po wygraną zgłasza się bogaty, tajemniczy i nieprzewidywalny Włoch, Cristiano Bartolo. Oburzona Samantha wkrótce odkrywa, że Cristiano ma jakiś ukryty cel...

LilaRóż | 2015-07-29
Przeczytana: 07 lipca 2015

Historia pary ludzi-Samanthy i Cristiana którzy poznali się w dość nietypowy sposób (bo przecież Samantha została wygrana w kasynie). Na początku Sam czuła wstręt i złość do Cristiana, lecz z czasem zakochała się w nim i wzięli ślub. Historia jak najbardziej romantyczna, wzruszająca i godna polecenia.

Kundzia | 2017-06-03
Przeczytana: maj 2017