Komandosi z buszu

literatura faktu
majorkd

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Kiwi88 | 2017-03-25

Świetna książka. Najlepsza z serii "Najemnicy". Jedyna wada (jak w przypadku każdej książki w tej serii), to że jest za krótka-w opisywanych czasach i wydarzeniach drzemie potencjał na naprawdę konkretne tomiszcza, a niestety wszystko opisywane jest w krótkich relacjach, niemalże raportach ;)
Największą zaletą tej książki jest jednak to, że nie są to suche opisy, ani opisywanie wydarzeń jako "ja", a przelanie wspomnień autora w opowieść trzecioosobową-naprawdę przyjemnie się to czyta.

Viktor | 2017-09-27
andrutka | 2017-08-09