Mikroekonomia. Vademecum studenta

Wydawnictwo: Key Text
9788387251963
biznes, finanse

Syntetyczny wykład podstaw mikroekonomii, w którym umiejętnie połączono rozważania o charakterze ogólnym, na wysokim poziomie abstrakcji, z informacjami o charakterze podstawowym (definicyjnym). Publikacja ta stawia każdego czytelnika w roli podmiotu gospodarczego, umożliwiając mu w ten sposób zdobycie wiedzy o procesach podejmowania określonych decyzji ekonomicznych. znajdujące się w książce studia przypadków kilka dowcipnych przykładów z życia wziętych pozwalają czytelnikowi przyjemniej przyswajać wiedzę ekonomiczną, którą będzie mógł sprawdzić rozwiązując ćwiczenia i zadania kończące wykład. Pozycja polecana w szczególności studentom, którzy mają zajęcia z ekonomii. Może ona zastąpić notatki własne i kolegów oraz pomóc w szybkim powtórzeniu zagadnień omawianych na wykładach.

klonik456 | 2012-12-22
Na półkach: Teraz czytam