Jak pies z kotem

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Wydawnictwo: Debit
biedroblog

Ta niezwykła książeczka z jednej strony przedstawia rozterki i dylematy małego mopsika, który wciąż ma na pieńku z psiskiem z sąsiedztwa, a w dodatku. jest zakochany w kotce! Opowiedziana przez niego historia chwyta za serce i wzbudza salwy śmiechu. Z drugiej strony - dosłownie, trzeba odwrócić książeczkę! - te same wydarzenia przedstawia kotka, która najchętniej pozbyłaby się mopsa z domu. Dwie wersje różnią się od siebie jak pies od kota. I komu wierzyć? Decyzja należy do czytelnika!

źródło opisu: Debit

źródło okładki: http://wydawnictwo-debit.pl/3-6-lat/67-jak-pies-z-kotem.html