Zgłosuj na książki roku 2017

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
Wkp

• BEFORE “DEAD NO MORE” marches you closer to the Spider-Event of 2016.

• THE MOMENT YOU’VE BEEN WAITING FOR HAS COME!

• Doc Ock has been trapped in the body of The Living Brain since the first issue, but now it’s time for him to act!

źródło opisu: http://marvel.wikia.com/wiki/Amazing_Spider-Man_Vol_4_18

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/wiki/Amazing_Spider-Man_Vol_4_18

Wkp | 2016-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2016

PRZED „JUŻ NIE MARTWI” CZ III: OTTO W PEŁNI

„Before ‘Dead No More’” wreszcie znów nieco podnosi poziom. Wprawdzie nie oznacza to, że historia jest naprawdę udana – zbyt wiele tutaj naciąganych teorii i powtórek – ale czyta się bez bólu, a kilka rzeczy potrafi zaciekawić i optymistycznie nastroić na przyszłość. Przy okazji w końcu dostajemy odpowiedź na ciągnące się od początku tego volume’u pytanie – skąd Otto wziął się w ciele Living Braina.

Jakiś czas temu, za czasów „Spider-Verse” Spider-Man z teraźniejszości stoczył swoją ostatnią walkę z Superior Spider-Manem, który z przeszłości (afery z Tiberiusem znanej z wydawanej właśnie w Polsce serii) trafił tu w wyniku zawirowań czasowych. Wprawdzie kiedy Otto powrócił do przeszłości, miał już wymazaną pamięć, ale coś jednak w nim pozostało. I to coś kazało mu sposobić się na wypadek powrotu Parkera.
Obecnie Octavius powoli przymierza się do wielkiego powrotu, a tymczasem Anna Maria wciąż przeżywa swój dawny z nim związek. Living...

Na półkach