Dyskusje o książce Dopóki życie trwa. Nowy sekretny dziennik Hendrika Groena, lat 85

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
@Aguirre Oglądałam na  HBO i na podstawie  Durrellów z Korfu tak mi się wydaje.
2 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Czytamy w weekend
To jest temat z lutego-nowy dopiero będzie ;-)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2017)
Pojechałam oddać przeczytane i przywlokłam następne:  Schronienie Schronienie  Sieroce pociągi Sieroce pociągi  Zimowy monarcha Zimowy monarcha  Nieprzyjaciel Boga
6 lata temu
Czytamy w weekend i jemy rogale
Dwa dni temu skończyłem "Polowanie na Escobara", ktoś z Was ma wiedzę na temat innych książek poświęconych tematyce karteli narkotykowych?
Pokazuje 6 z 10
Zobacz kolejne